Jak vybrat správnou žárovku?

 

 

Pomocník s výběrem správné úsporné žárovky:

 


Všechny naše úsporné žárovky disponují barevnou teplotou vyšší než 4000° a v poměru s výkonem i velkou svítivost. To znamená, že žárovky mají pro svítící nábytek požadovanou a vhodnou barvu světla. Obyčejné úsporné žárovky mají barvu světla teplou, kvůli tomu každá tato žárovka má žlutý nádech. Naše úsporné žárovky díky vysoké teplotě barvy tomuto zabraňují a tím docílují ve svítícím nábytku úžasného světelného efektu.

 

TABULKA NAŠICH ŽÁROVEK:
Tabulka našich žárovek s paticí E27 nebo E14
Tabulka našich kruhových a kulatých úsporných žárovek


 

Žárovky 7W: tyto úsporné žárovky jsou určené pro ty nejmenší modely svítícího nábytku jako jsou CUBO 30/35 nebo GLOBO 30/35. Výkon 7W přesně odpovídá požadavkům těchto produktů a díky malé spotřebě lze takové produkty používat jak světlo bez obav z velké ceny provozu.

 


Žárovky 11W:
používají se v produktech kde je vyžadována vetší svítivost než kterou poskytuje 7W žárovka. Mezi takové produkty patří svítící květináč Y-POT 43x43, lampa VENUS, osvětlení IO. Často se tato žárovka využívá pro plošnější osvětlení rozměrných produktů s několika objímkami, kde by jedna velká centrální žárovka nebyla idální. Příkladem je dekorativní osvětlení PZL SLOT kam patří čtyři tyto žárovky. Případně pro produkty které nejdou osvětlit jen jednou žárovkou.

 


Žárovky 15W:
jedna z nejčastěji užívaných žárovek ve svítícím nábytku. Využívá se ve svítícím nábytku středních rozměrů jako jsou dekorativní osvětlení BASE, stolička CIN CIN, kostky KUBO, CUBO 40/50, GLOBO 40/50 či SOFT CUBE. Stejně jako u 11W žárovek se i 15W užívá pro osvětlení rozměrných produktů s několika objimkami. Případně pro produkty které nejdou osvětlit jen jednou žárovkou.

 

Žárovky 25W: nejčastěji užívaná úsporná žárovka. Najde uplatnění ve svítícím nábytku středně malých, středních i velkých velikostí. Přikladem jsou produkty jako stůl PEAK, stůl SQUARE, CUBO70 či svítící květináč GIO PIATTO.

 

Žárovky 65W, 105W, 185W: používají se pro ty největší produkty z naší nabídky svítícího nábytku jako je svítící květináč GIO TONDO, panel EXPO, GLOBO 120/200. Některé druhů našeho svítícího nábytku měří i okolo 2m a proto je zde nutné použít silné žárovky. Tyto žárovky disponují velmi vysokou svítivostí a jsou pečlivě vybírány pro takto velké produkty tak aby bylo osvětlení naprosto ideální.

 

Žárovka RGB LED s dálkovým ovládáním:dokáže regulovat intenzitu osvětlení a měnit barvu světla. To vše se dá snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. V případě, že by jste měli takových LED žárovek víc lze je všechny ovládat pomocí jednoho ovladače. Díky patici E27 je tato žárovka vysoce univerzální a při výdrži 30 000h a výkonu 1-5 W z ní dělá velice úspornou variantu v osvětlení nejen svítícího nábytku.

 

Abychom Vám co nejvíce ulehčili nakupování tak v popisu našeho svítícího nábytku naleznete doporučení jakou žárovku je vhodné pro daný produkt použít a zároveň odkaz přímo ke konkretním žárovkám.


....