GASTRO VYBAVENÍ

Pro každý gastro provoz, ať už do restaurací, barů, hotelových restaurací, jídelen nebo pro cateringové firmy nabízíme ucelený sortiment gastro vybavení. Vybírat můžete z produktů jako jsou etažéry, chafing dishe, chladiče nápojů a stojany, zásobníky na teplé nápoje, termoboxy, zásobníky na müsli a dresing, zásobníky na čaje, boxy na čaj, nerezové bufetové podnosy, dosrtové podnosy, bufetová dřevěná prka, bofetové moduly, chladící vitríny, chladící desky a poklopy na bufetové podnosy. Sortiment je opravu velice široký a jistě splní požadavky na výbavu každého gastro provozu.

Více

Podkategorie

RESTAURAČNÍ DOPLŇKY

Široká nabídka doplňků vhodných do restaurací, kaváren, barů, hotelů a dalších gastro provozů zahrnující kvalitní a stylové jídelní lístky, boxy s jídleními listky, stolní a stojanové nabídkové tabule, nástěnné tabule, plakátové rámy, LED nabídkové tabule, informační tabule a pro kompletnost popisovače vhodné pro popis tabulí.

Více

Podkategorie

TOALETY A WC

Nabízíme ucelenou a přehlednou nabídku produktů určených pro koupelny a toalety. Velký výběr Vám zaručuje, že si vždy vyberete Vámi požadovaný doplněk do koupelny. Při výběru produktů kategorie koupelny a toalety jsme vždy dbali na co nejvyšší kvalitu a nejlepší vzhled. Naleznete zde dávkovače mýdla, osoušeče rukou, fény na vlasy, zrcadla, zásobníky papírových ručníků a zásobníky wc papíru, kompenzační pomůcky, spotřební materiál a koupelnové doplňky."

Více

Podkategorie

RESTAURAČNÍ NÁBYTEK

Nabízíme Vám kompletní sortiment hotelového nabytku. Na výběr jsou zde židle, stoly, křesla, lavice, police, relaxační lehátka, květináče a taburety. Exklusivně pro Vás zde najdete i speciální kategorii s výběrem sortimentu se svítícím nábytkem. Při výběru nábytku je pro nás vždy důležitá maximální kvalita a skvělý vzhled. Díky tomu, zde jistě naleznete ten správný kus nábytku, který Vám bude přesně vyhovovat.

Více

Podkategorie

 • Barové pulty
   

  Barové pulty

  Namíchejte Vaše koktejly na originálních a neotřelých svítících..

 • Stoly a stolky
   

  Stoly a stolky

  Nabízíme Vám široký sortiment stolů a stolků určených nejen do..

 • Židle a barovky
   

  Židle a barovky

  Veliký výběr židlí a barovek přehledně na jednom místě. Vybírat..


....