Noční stolky od značky BRW, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší nábytek

Noční stolky od BRW

V této sekci naleznete noční stolky od značky BRW.

Počet výsledků: 23

Noční stolekBarva: bílá/dub sonomaRozměry (šxvxh): 49,5 x 42,5 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolek se zásuvkou. Rozměry (v./š./hl.) 52,5/56,5/38,5cm, barva kaštan. Klasická kolekce, ozdobné okraje, sokly a dvířka, subtilní úchyty. Materiál LTD+MDF. Dodává se v demontu. Záruka 5 let.

Noční stolekBarevné provedení: dub sonomaMateriál: LTDRozměry (vxšxhl): 33,5 x 51 x 40,5 cmDodání v demontu.Záruka 5 let.

Noční stolek Barva: buk iconic/šedá Rozměr (šxvxh): 50 x 50 x 38,5 cm Materiál:- korpus: dřevotříska, HDF deska, fólie, melamin- přední strana: dřevotříska, fólie, melamin- úchytka: MDF lamela Dodáváno v demontu.Záruka 5 let.

Noční stolekBarva: bíláRozměry (šxvxh): 49,5 x 42,5 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: dub sonomaRozměry (šxvxh): 49,5 x 42,5 x 34 cmMateriál: laminoZásuvka je na válečkových kolejničkách.Dodání v demontu.Záruka 5 let.

Kontejner je vhodné využit jako další úložné místo pod pracovní stůl, nebo jej můžete využít jako další úložné místo kdekoliv v místnosti. Díky tomu, že má k dispozici kolečka, je snadné jej přemístit z místa na místo. Součástí...

Noční stolekBarevné provedení: wenge/wengeMateriál: LTDRozměry (vxšxhl): 33,5 x 51 x 40,5 cmDodání v demontu.Záruka 5 let.

Tento noční stolek bude zároveň praktickým i dekorativním doplňkem do vaší ložnice. Může být také použit jako telefonní stolek, skříňka, komoda nebo odkládací stolek.Noční stolek se dvěma šuplíkyBarva: bílá/dub westminsterRozměry...

Noční stolekBarva: dub sonoma/bíláRozměry (šxvxh): 49,5 x 42,5 x 34 cmMateriál: laminoZásuvka je na válečkových kolejničkách.Dodání v demontu.Záruka 5 let.

Noční stolek je skvělým doplňkem ke každé posteli, nebo například k psacímu stolu. K dispozici má jednu zásuvku a polici. Noční stolek je vyroben v barevném provedení jasan běloruský. Zajímavostí jsou černé akcenty.Na tento stolek...

Noční stolekBarva: dub monasteryRozměry (šxvxh): 49 x 42 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: dub monastery/bíláRozměry (šxvxh): 49 x 42 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: bílá/dub monasteryRozměry (šxvxh): 49 x 42 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: dub monastery/dub sonomaRozměry (šxvxh): 49 x 42 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: dub sonoma/dub monasteryRozměry (šxvxh): 49 x 42 x 34 cmPojezdy zásuvek kolečkovéDodání v demontu.Záruka 5 let.Kvalitní materiál LTD.

Noční stolekBarva: dub wotan/bílý matRozměry (šxvxh): 45 x 39 x 34 cmMateriál: laminoDodáváno v demontu.

Noční stolek.Součástí stolku je praktická zásuvka na všechny drobnosti, které chcete mít při svém odpočinku po ruce. Barevné provedení: bílá/wengeMateriál: LTDRozměry (šxvxh): 51 x 33,5 x 40,5 cm Dodáváno v demontu.Záruka 5 let.

Noční stolek.Součástí stolku je praktická zásuvka na všechny drobnosti, které chcete mít při svém odpočinku po ruce. Barevné provedení: bílá/bílý matMateriál: LTDRozměry (šxvxh): 51 x 33,5 x 40,5 cm Dodáváno v demontu.Záruka 5...

Noční stolek.Součástí stolku je praktická zásuvka na všechny drobnosti, které chcete mít při svém odpočinku po ruce. Barevné provedení: bílá/dub sonomaMateriál: LTDRozměry (šxvxh): 51 x 33,5 x 40,5 cm Dodáváno v demontu.Záruka 5...

Noční stolek ze sektorové řady. Úložný prostor je v podobě police a zásuvky.Barva: dub april/perleťový leskMateriál: lamino/MDFRozměry (šxvxh): 54 x 43 x 45 cm Úchyty na nábytku jsou vyrobeny tak, aby nerušily elegantní design.Maximální...

Noční stolek se zásuvkou.Materiál: laminoBarva: dub wotan/bílý leskRozměry (šxvxh): 50 x 38,5 x 41 cmDodáváno v demontu.

Noční stolek se zásuvkou.Materiál: laminoBarva: dub wotanRozměry (šxvxh): 50 x 38,5 x 41 cmDodáváno v demontu.