Obývací stěny od značky FORLINE, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší nábytek

Obývací stěny od FORLINE

V této sekci naleznete obývací stěny od značky FORLINE.

Počet výsledků: 6

Moderní obývací stěnaBarva: korpus - černá, dvířka - černý leskMateriál: korpus - lamino 16 mm, dvířka - MDFRozměry (šířka x výška x hloubka): 172 x 170 x 38 cmBezúchytový systém otevírání push to open.Dodává se v demontu.

Moderní obývací stěnaBarva: korpus - bílá, dvířka - bílý leskMateriál: korpus - lamino 16 mm, dvířka - MDFRozměry (šířka x výška x hloubka): 172 x 170 x 38 cmBezúchytový systém otevírání push to open.Dodává se v demontu.

Moderní obývací stěnaBarva: korpus - bílá, dvířka - bílý leskMateriál: korpus - lamino 16 mm, dvířka - MDFRozměry (šířka x výška x hloubka): 180 x 170 x 38 cmBezúchytový systém otevírání push to open.Dodává se v demontu.

Moderní obývací stěnaFotografie obývací stěny je pouze ilustrační! K televiznímu stolku nejsou dodávány nožky, je určen k zavěšení, nebo je nutné si nožky dokoupit samostatně.Barva: korpus - bílá, dvířka - bílý leskMateriál:...

Moderní obývací stěnaBarva: korpus - černá, dvířka - černý leskMateriál: korpus - lamino 16 mm, dvířka - MDFRozměry (šířka x výška x hloubka): 180 x 170 x 38 cmBezúchytový systém otevírání push to open.Dodává se v demontu.

Moderní obývací stěnaFotografie obývací stěny je pouze ilustrační! K televiznímu stolku nejsou dodávány nožky, je určen k zavěšení, nebo je nutné si nožky dokoupit samostatně.Barva: korpus - černá, dvířka - černý leskMateriál:...