TV stolky od značky IDEA, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší nábytek

TV stolky od IDEA

V této sekci naleznete tv stolky od značky IDEA.

Počet výsledků: 12

Televizní stolek se dvěma zásuvkamiMateriál: masiv borovicePovrchová úprava - voskované v medovém odstínuRozměry (šxvxh): 120 x 57 x 50 cm2 malé zásuvky, 1 police, kovové zdobené úchytyDodává se v demontu.

Televizní stolek se dvěma zásuvkamiMateriál: borovicový masiv - bílý lakRozměry (šxvxh): 118 x 45 x 39 cmDvě zásuvky s kovovými úchyty.Dodáváme v demontu.

Televizní stolek z masivu se dvěma zásuvkamiTV stolek je lakovaný, má 2 zásuvky s kovovými pojezdy a 1 polici. Barva: borovice Rozměry (šxhxv): 110 x 39 x 47 cmMateriál: masiv borovice Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Televizní stolek se dvěma zásuvkamiMateriál: masiv borovice, povrchová úprava - voskované v bílém odstínu; horní deska masiv borovice voskovaná v medovém odstínu, ostatní části voskované v bílém odstínu; 2 malé zásuvky, 1 police;...

Skříňka pod TV v rustikálním styluBarva: bílá/hnědáRozměr (šxvxh): 100 x 45 x 45 cm Materiál: masiv borovice - dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy - jedna police Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

Televizní stolekBarevné provedení: bíláMateriál: laminoRozměry (šířka x výška x hloubka): 160 x 55 x 40 cmStolek obsahuje dvě menší a dvě větší zásuvky (pojezdy s kuličkovými ložisky).Rozměr balení (šířka x výška x délka):...

TV stolekVYROBENO Z PRAVÉHO DŘEVA -DVÍŘKO I KORPUS! Rozměry (šxvxh): 67 x 65 x 37 cmMateriál: borovicový masiv, lakované provedeníStolek má kovové pojezdy a je na kolečkách.Dodává se v demontu.

TV stolek z masivu3 zásuvky s kovovými pojezdy Rozměry (šxvxh): 158 x 47 x 40 cmVyrobeno z borovicového masivu - lakované provedeníDodáváno v demontu.

TV stolek z laminaBarva: bíláRozměr (šxvxh):160 x 48 x 45 cm Materiál: lamino Dodání v demontu.Záruka 24 měsíců.

Televizní stolekBarevné provedení: zlatý dubMateriál: laminoRozměry (šířka x výška x hloubka): 160 x 55 x 40 cmStolek obsahuje dvě menší a dvě větší zásuvky (pojezdy s kuličkovými ložisky).Rozměr balení (šířka x výška x délka):...

Televizní stolek z masivní boroviceBarva: medováRozměr (šxvxh): 120 x 52 x 40 cm Materiál: masiv borovice voskovaná - dvě dvířka s ozdobnými úchytkami - jedna police Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.

TV stolek z masivu Materiál: borovice masiv - voskované provedení v medovém odstínuBarva: borovice- 3 zásuvky s kovovými pojezdy- kovové úchytky v barevném provedení černěná mosazRozměry (šxhxv): 158 x 40 x 47 cmDodáváno v demontu.