Artemide v akci

Vyhledávali jste výrobce Artemide a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Artemide máme 9 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 9

Artemide Tolomeo braccio: nadčasový a mnohokrát oceněný design, praktické použití s možností jakéhokoliv směrování svícení pomocí speciálního tahového mechanismu, vypínač na svítidle, pro zapojení do zásuvky, kvalitní materiál:...

Artemide Tolomeo sospensone: designové závěsné svítidlo, které navazuje na fantastický úspěch lamp Tolomeo a rozšiřuje nabídku série Tolomeo. Vyrábí italský výrobce Artemide.

Artemide Tolomeo sospensone black 42: designové závěsné svítidlo, které navazuje na obrovský úspěch lamp Tolomeo. Vyrábí italský výrobce Artemide.

Černý difusor pro svítidla řady Tolomeo od Artemide. Průměr: 36cm.

Pergamenový difusor pro svítidla a lampy řady Tolomeo od Artemide. Průměr: 36cm.

Artemide Tolomeo Wall Mega: - pro montáž na stěnu - pro zapojení do zásuvky se stmívačem na přívodní šňůře. - nadčasový a mnohokrát oceněný design.

Tolomeo Mega Terra black: designová lampa od italského výrobce Artemide, tvůrce designu Michele De Luchci v roce 2002. Nestárnoucí, oceněný a léty prověřený design, nyní v černé povrchové úpravě.

Nadčasová, přitom jednoduchá konstrukce svítidla s přiznaným světelným zdrojem. Vyrábí Artemide dle návrhu Vica Magistrettiho z roku 1970.