Fabini v akci

Vyhledávali jste výrobce Fabini a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Fabini máme 39 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 39

Kvalitní Mísa z nerezové oceli Ø 24 cm (4,5 l) za 669 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Hranatý pekáč z leštěné vícevrstvé nerezové oceli za 3299 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Sada kovaných nožů z japonské oceli za 3499 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Poklice z nerezové oceli za 125 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Smaltovaná litinová tegame pánev Ø 26 cm s poklicí (3,5 l), zelená za 1799 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Poklice z nerezové oceli Ø 16 cm za 199 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nepřilnavým povrchem bez poklice Ø 26 cm - rozbaleno za 1879 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Smaltovaná litinová tegame pánev Ø 26 cm s poklicí (3,5 l), matná černá za 1799 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Smaltovaný litinový kastrol Ø 26 cm s poklicí, krémový za 2159 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Nůž na pečivo z japonské oceli 22 cm za 1259 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Poklice ze skla a nerezové oceli Ø 20 cm za 379 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Nepřilnavá pánev tegame se skleněnou poklicí Ø 28 cm (3 l) za 2399 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Kónický rendlík z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 20 cm (1,5 l) za 1799 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Poklice z nerezové oceli Ø 18 cm za 389 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Smaltovaná litinová pánev Ø 26 cm bez poklice, matná černá za 1349 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Smaltovaný litinový kastrol Ø 26 cm s poklicí, matný černý za 2159 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Velká sada nádobí z vícevrstvé nerezové oceli za 13399 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Pánev WOK z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 28 cm (3,5 l) za 2799 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Hluboká pánev z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 24 cm (2,5 l) za 2099 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Střední sada nádobí z vícevrstvé nerezové oceli III za 8599 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Sada nerezové pánve s nepřilnavým povrchem Ø 20 cm a kastrolu 5,5 l za 4199 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Poklice z nerezové oceli Ø 20 cm za 399 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Pánev WOK z vícevrstvé nerezové oceli s nerezovou poklicí Ø 28 cm (3,5 l) - rozbaleno za 2899 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.

Kvalitní Nerezová poklice Ø 30 cm za 799 Kč. Český výrobce nádobí - vyrábíme vícevrstvé a designové nádobí se skvělými tepelnými vlastnostmi.