Gedy v akci

Vyhledávali jste výrobce Gedy a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Gedy máme 327 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 327

Stylový dávkovač v zajímavém retro tvaru bude ozdobou každé koupelny. Je zdobený patinou, razítky, namalovanými květinami a černým nápisem.

Tato podložka zajistí maximální bezpečnost a pohodlí při koupání či sprchování ve vaně. Hodí se do domácností s malými dětmi nebo staršími osobami s omezenou pohyblivostí. Má zajímavý kamínkový design. Přichytí se pomocí...

Zajímavý držák na kartáčky skvěle oživí jakoukoli koupelnu. Kartáčky jednoduše zastrčíte do otvorů v držáku.

Díky této polici si do sprchy umístíte sprchový gel, šampon a případně další kosmetiku, kterou ke každodenní hygieně potřebujete. Upevňuje se navrtáním do zdi.

Elegantní a minimalistický držák ručníků bude praktickým doplňkem každé koupelny. Je vyroben z mosazi v chromové barvě.

Zajímavý držák na kartáčky skvěle oživí jakoukoli koupelnu. Kartáčky jednoduše zastrčíte do otvorů v držáku.

Praktická sklenička v minimalistickém stylu nemůže chybět v žádné koupelně. Můžete jí využít na kartáčky i kosmetické štětce. Upevňuje se přivrtáním do obkladů.

Stylová štětka v zajímavém retro tvaru bude ozdobou každé toalety. Je zdobena patinou a černým nápisem, který jí dodává na originalitě.

Minimalistický WC set bude skvělým doplňkem koupelny nebo toalety. Jednoduchá kombinace černé barvy a mléčného skla se hodí do každého interiéru. Instaluje se navrtáním na zeď.

Praktická sklenička v minimalistickém stylu nemůže chybět v žádné koupelně. Kombinace černé a mléčného skla jí dodává eleganci. Můžete jí využít na kartáčky i kosmetické štětce. Upevňuje se přivrtáním do obkladů.

 WC set v minimalistickém stylu bude ozdobou každé koupelny. Elegantní černá barva se hodí do každého interiéru.

Zajímavá mýdlenka v kamenném designu oživí každou koupelnu. Je vyrobena z polyresinu, který se vyznačuje vysokou odolností a je téměř nerozbitný.

Elegantní a minimalistická mýdlenka bude praktickým doplňkem každé stylové koupelny. Je vyrobená z mléčného skla a mosazi v chromové barvě. Instaluje se navrtáním do zdi.

Elegantní a minimalistický držák ručníků bude praktickým doplňkem každé koupelny. Je vyroben z kovové slitiny ve zlaté barvě. Instalace vrtáním.

Mějte v koupelně mýdlo vždy k dispozici. Tento zajímavý dávkovač v kamenném designu bude skvělou ozdobou interiéru. Je vyrobený z polyresinu, který vyniká svou odolností.

Praktický nášlapný koš na odpadky zajišťuje čistotu v místnosti, v níž se bude používat. Dokonale se hodí jak v kuchyni, v koupelně, tak v kanceláři. Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu, která umožňuje...

Elegantní minimalistický držák ručníků se bude vyjímat v každé moderní koupelně. Instaluje se navrtáním do zdi.

Dávkovač na tekuté mýdlo v moderním designu se zajímavým zvrásněným povrchem bude vypadat skvěle v každé koupelně. Je vyroben z polyresinu, který vyniká dlouhou životností a vysokou odolností.

Mýdlenka v moderním designu se zajímavým zvrásněným povrchem bude vypadat skvěle v každém interiéru. Je vyrobena z polyresinu, který vyniká dlouhou životností a vysokou odolností.

Elegantní mýdlenka se bude hodit do každé koupelny. Je vyrobena v kombinaci betonu a bambusu. Vnitřní dřevěnou část lze vyjmout.

Mějte v koupelně mýdlo vždy k dispozici. Elegantní skleněný dávkovač doplněný kovovým držákem vyřeší věčný problém s odkládáním mýdla. Díky minimalistickému neutrálnímu vzhledu zapadne do každého interiéru. Instaluje...

Praktický nášlapný koš na odpadky zajišťuje čistotu v místnosti, v níž se bude používat. Dokonale se hodí jak v kuchyni, v koupelně, tak v kanceláři. Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu, která umožňuje...

Pěkný a praktický koš na špinavé prádlo vám pomůže udržet pořádek v domácnosti. Vyroben je v elegantním stylu připomínajícím ratan. Disponuje velkým objemem a uzavíratelným víkem.

Tato podložka zajistí maximální bezpečnost a pohodlí při sprchování. Hodí se do domácností s malými dětmi nebo staršími osobami s omezenou pohyblivostí. Přichytí se pomocí přísavek. Je vyrobena ze syntetického kaučuku.