Il Fanale v akci

Vyhledávali jste výrobce Il fanale a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Il fanale máme 13 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků: 13

Série COUNTRY od italského výrobce Il Fanale, to je tradice skla Murano - bílé ručně foukaného skla s charakteristickým hnědým lemem. Značka Il Fanale stále udržuje kouzlo tradičních rustikálních světel a ruční výrobu "Made in...

Závěsné svítidlo s keramickým závažím a stínítkem v rustikálním stylu. Ručně vyráběno v dílnách italské firmy Il Fanale.

Rustikální závěsné svítidlo na kabelu s keramickým stínítkem od italského výrobce Il Fanale, řady Anita. Ruční výroba v Itálii s důrazem na kvalitu materiálů a prvotřídní provedení.

Nástěnné svítidlo italského výrobce Il Fanale v rustikálním stylu s keramickým stínítkem. Ideální do rustikálně nebo vintage zařízeného interiéru chalupy, roubenky nebo srubu, ale oblíbená jsou tato svítidla také pro osvětlení...

Stropní svítidlo v rustikálním stylu s keramickým stínítkem. Ručně vyráběno v dílnách italské firmy Il Fanale.

Závěsné svítidlo v rustikálním stylu od italského výrobce Il Fanale, série Tabia. Kvalitní provedení, špičkové materiály - kov i sklo, ruční výroba.

Rustikální závěsné svítidlo se závažím pro výškové nastavení z mosazi a keramiky. Výrobce: italská firma Il Fanale, řady Anita.

Rustikální stropní svítidlo z rodiny Anita italského výrobce Il Fanale. Ruční výroba v Itálii s důrazem na materiály v nejlepší kvalitě.

Závěsné svítidlo s keramickým stínítkem v rustikálním stylu. Ručně vyráběno v dílnách italské firmy Il Fanale.

Závěsné svítidlo s mosazným závažím a keramimickým stínítkem v rustikálním stylu. Ručně vyráběno v dílnách italské firmy Il Fanale.

Závěsné svítidlo s keramickým stínítkem v rustikálním stylu. Ručně vyráběno v dílnách italské firmy Il Fanale.

Stolní lampička italského výrobce Il Fanale v rustikálním stylu s keramickým stínítkem. Ideální do rustikálně nebo vintage zařízeného interiéru chalupy, roubenky nebo srubu, ale oblíbená jsou tato svítidla také pro osvětlení...

Rustikální závěsné svítidlo na kabelu italského výrobce Il Fanale, řady Anita. Ruční výroba v Itálii s důrazem na vysokou kvalitu materiálů a provedení.